Bezoek onze boomkwekerij!
Als u bomen wilt selecteren in onze boomkwekerij, kunt u erop vertrouwen dat deze bomen grotendeels afkomstig zijn uit biologische teelt.
- Verdere informatie vind u hier:
- www.vanijmeren.nl/bezorgservice


Als u bomen wilt selecteren in onze boomkwekerij, kunt u erop vertrouwen dat deze bomen grotendeels afkomstig zijn uit biologische teelt.
De Prunus avium ‘Kordia’ Leiboom, beter bekend als de zoete kersenboom ‘Kordia’. Deze Kers heeft grote donkerrode kersen. Ze hebben een heerlijke zoete smaak. Deze Kordia is een zelfbestuivende Kersenboom. De rijptijd is ongeveer in juli. Het is een soort die weinig gevoelig is voor ziektes. Deze kersenboom bloeit in het voorjaar met prachtige witte bloesems. De beste standplaats is in de volle zon of halfschaduw.
Leibomen met een stamhoogte tussen 50 en 120 cm hebben een rek van B120×H90 cm, hogere leibomen een rek van B150×H120 cm, maar andere maten zijn altijd in overleg mogelijk.
| Blad | groen |
|---|---|
| Vruchten | kers |
| Winterhard | matig |
| Standplaats | zon |
| Maat leirek | B120 cm x H90 cm, B150 cm x H120 cm |
| Bloeiperiode | lente |
| Zelfbestuivend | ja |
| Groenblijvend | nee |
| Sierwaarde | bloei, vrucht |
| Windbestendig | goed |
| Stamhoogte | 100 cm, 120 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm, 50 cm |
| Opmerking | andere rekmaat mogelijk in overleg |







